Pages Navigation Menu

Коначна ранг листа кандидата који су примљени за школску 2016/2017

РЕД.БР. ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ШКОЛА ГОДИНА УКУПНО ПРИБИ.
1 МИЛАН ПЕТРОВИЋ МЕД. 4        45,00 В.ХОЧА
2 ЈОВАН МИТРОВИЋ МЕД. 4        44,00 ПЛЕМЕТИНА
3 ДАНИЛО РАКИЋ ГИМ. 2        43,11 ПРИЛУЖЈЕ
4 ФИЛИП МИХАЈЛОВИЋ МЕД. 3        43,11 ПРИЛИЖЈЕ
5 МИЛОШ МАНИТАШЕВИЋ МЕД. 2        42,76 В.ХОЧА
6 БОЈКО МИЦИЋ МЕД. 4        42,62 В.ХОЧА
7 ЛАЗАР СТАНОЈЕВИЋ СТШ 3        42,46 ПЛЕМЕТИНА
8 МИЛОШ МИРКОВИЋ СТШ 1        42,00 ПРИЛУЖЈЕ
9 ИЛИЈА МАШИЋ МЕД. 1        42,00 ПРИЛУЖЈЕ
10 МИЛОРАД ИГИЋ ГИМ. 1        42,00 Б.МОСТ
11 НЕМАЊА АРИТОНОВИЋ МЕД. 1        41,86 ПРИЛУЖЈЕ
12 ЛУКА ЗДРАВКОВИЋ ГИМ. 2        41,51 ПРИЛУЖЈЕ
13 САВО КРСТИЋ МЕД. 4        41,50 ГОРАЖДЕВАЦ
14 МИЛАНКО ЛАЛОВИЋ МЕД. 3        41,11 Н.ПАЗАР
15 СТРАХИЊА МАШИЋ СТШ 1        40,81 ПРИЛУЖЈЕ
16 АЛЕКСАНДАР МИНИЋ СТШ 1        39,69 ПРИЛУЖЈЕ
17 ВИКТОР ВИДОСАВЉЕВИЋ ЕКОН. 2        39,61 ТАБЛИЈЕ
18 ТОМИЦА ГОГИЋ МЕД. 2        39,00 ЛЕШАК
19 ДУШАН СПИРИЋ ГИМ. 1        38,85 ПРИЛУЖЈЕ
20 МИХАЈЛО ГАШИЋ ГИМ.В 4        38,50 ОСОЈАНЕ
21 ДЕЈАН АНЂЕЛКОВИЋ ГИМ. 2        38,49 ПРИЛУЖЈЕ
22 САША МИРКОВИЋ СТШ 1        38,01 ПРИЛУЖЈЕ
23 ФИЛИП ПРОДОВИЋ ГИМ. 1        37,44 ВИДАЊА
24 СТЕФАН ЈАНАЧКОВИЋ СТШ 2        37,09 ПРИЛУЖЈЕ
25 ЛАЗАР АЂАНЧИЋ ЕКОН. 4        36,60 БАБИН МОСТ
26 СТЕФАН ДАНЧЕТОВИЋ СТШ 4        36,44 БАБИН МОСТ
27 ИЛИЈА СЛАВИЋ СТШ 1        36,33 БАБИН МОСТ
28 РАДЕ ЂУРИЋ ЕКОН. 3        36,25 ОСОЈАНЕ
29 НИКОЛА БОГОСАВЉЕВИЋ СТ.З 1        35,90 ВИДАЊА
30 СВЕТИСЛАВ МАНИТАШЕВИЋ СТШ 4        35,83 В.ХОЧА
31 ДАЛИБОР МИЛОЈЕВИЋ ГИМ. 2        35,51 З.ПОТОК
32 ДАМЈАН НАКАЛАМИЋ СТШ 2        35,41 В.ХОЧА
33 МИЉАН МАРКОВИЋ ЕКОН. 1        35,06 ПРИЛУЖЈЕ
34 МИЛУТИН СТАМБОЛИЋ СТШ 2        34,92 ПРИЛУЖЈЕ
35 НИКОЛА АНЂЕЛКОВИЋ СТШ.В 2        34,71 ПРИЛУЖЈЕ
36 АРАНЂЕЛ ИГИЋ ГИ-ВУЧ 1        34,63 БАБИН МОСТ
37 МИЛАН СИМОНОВИЋ СТШ 3        34,50 СРБОБРАН
38 НИКОЛА СТОЈАНОВИЋ СТШ 1        34,09 Ц. ВОДИЦА
39 МАШИЋ МИЉАН СТШ 1        33,81 ПРИЛИЖЈЕ
40 НИКОЛА РАДОВАНОВИЋ СТШ 2        33,75 РАШКА
41 ЂОРЂЕ АРИТОНОВИЋ СТШ 2        33,71 ПРИЛУЖЈЕ
42 САВО ДЕЈАНОВИЋ СТШ 3        33,59 ПРИЛУЖЈЕ
43 МАРКО ЂОРОВИЋ МЕД. 1        33,41 РАШКА
44 МАРКО КАДИЋ СТШ 1       33,40 КРАЉЕВО
45 СТЕФАН СТАШИЋ СТШ 3        32,75 В.ХОЧА
46 УРОШ БЕЛОШЕВИЋ СТШ 3        32,75 ЦРКОЛЕЗ
47 КРИСТИЈАН ЧОРБИЋ СШ.ЗВ 1        32,72 РАШКА
48 НЕМАЊА МИЋАЛОВИЋ МЕД. 3        32,61 БАБИН МОСТ
49 ЂОРЂЕ РАДОСАВЉЕВИЋ МЕД. 3        32,60 КЛИНА
50 СИНИША МИЛОСАВЉЕВИЋ МЕД. 4        32,50 БРЊАК
51 ФИЛИП СЛАВИЋ СТШ 3        32,46 БАБИН МОСТ
52 ЖЕЉКО ДЕЈАНОВИЋ СТШ 1        31,99 ПРИЛУЖЈЕ
53 СТЕФАН АНДРИЋ СТШ 3        31,98 ПРИЛУЖЈЕ
54 НЕНАД ДОБРИЋ СТШ 3        31,85 ЗУБИН ПОТОК
55 ФИЛИП СПАСИЋ СТ-ВУ 1        31,69 ПЛЕМЕТИНА
56 СТЕФАН ЈАНЏИКОВИЋ МЕД. 4        31,00 ГОРАЖДЕВАЦ
57 ИГЊАТ РАКИЋ ЕКОН. 4        31,00 ПРИЛУЖЈЕ
58 ДУШАН АНЂЕЛКОВИЋ МЕД. 2        31,00 ПЛЕМЕТИНА
59 ПЕТАР ПОПОВИЋ ЕКОН. 4        30,91 ПРИЛУЖЈЕ
60 САША ТЕРЕНТИЋ СТШ 2        30,42 ПРИЛУЖЈЕ