Pages Navigation Menu

Прелиминарна листа за смештај ученика у дом 2 за школску 2018/2019

Прелиминарна листа за смештај ученика у дом 2 за школску 2018/2019

РЕДНИ БРОЈ ИМЕ И ПРЕЗИМЕ ШКОЛА ГОДИНА УКУПНО
1 Алекса Ј. Милић МЕД 2 45,00
2 Вељко Савић ТЕХН. 2 45,00
3 Александар Столић ЕКОН 2 45,00
4 Дарко Костић ГИМН 2 45,00
5 Василије Игић ГИМН 2 45,00
6 Милорад Игић ГИМН 3 45,00
7 Алекса Милић ГИМН 2 45,00
8 Бобан Митровић МЕД.З 2 45,00
9 Алекса Машић ТЕХН. 2 43,25
10 Лука Здравковић ГИМ 4 43,28
11 Александар Миленковић ТЕХН. 2 42,58
12 Миљан Марковић ЕКОН 3 42,48
13 Милош Маниташевић МЕД 4 42,27
14 Стефан Станојевић ТЕХН. 2 42,20
15 Радован Дејановић ТЕХН 1 42,00
16 Томица Гогић МЕД 4 42,00
17 Александар Ковачевић ГИМН 4 41,99
18 Милан Игић ТЕХН. 3 41,99
19 Ненад Митровић МЕД 2 41,92
20 Милан Маниташевић ЕКОН 1 41,86
21 Данило Ракић ГИМН 4 41,83
22 Матија Митровић ТЕХН. 1 41,72
23 Алекса Андрић ГИМН 2 41,71
24 Михајло Бојковић МЕД 1 41,51
25 Радисав Арсић ЕКОН 3 41,50
26 Аранђел Игић ТЕХН. 3 41,50
27 Илија Машић МЕД 3 40,83
28 Немања  Томић МЕД 2 40,17
29 Милош Недељковић ТЕХН 1 39,85
30 Лука Спасић МЕД 1 39,74
31 Милош Мирковић ТЕХН. 3 39,51
32 Вељко Данчетовић ГИМН 1 39,20
33 Игњат Томић ТЕХН. 2 39,12
34 Виктор Видосављевић ЕКОН 4 38,78
35 Санел Факовић МЕД 2 38,58
36 Милош Радоноћевић ЕКОН 3 38,33
37 Саша Мирковић ТЕХН. 3 37,44
38 Данило Ђоређевић ТЕХН 1 37,38
39 Илија Томић ТЕХН. 2 37,37
40 Филип Продовић ГИМН 3 37,00
41 Јован Војиновић ТЕХН. 1 36,75
42 Илија  Славић ТЕХН. 3 36,67
43 Далибор Милојевић ГИМН 4 36,49
44 Александар Михајловић МЕД.З 1 36,38
45 Деспот Лазаревић МЕД 4 36,06
46 Марко Ђоровић МЕД 3 36,00
47 Жељко Поповић ТЕХ.ВУ 2 35,74
48 Филип Спасић ТЕХ.ВУ 3 35,48
49 Александар Дурутовић ТЕХН. 3 35,44
50 Михајло Јовићевић МЕД 2 35,40
51 Дејан Анђелковић ГИМН 4 35,34
52 Јован Минић ТЕХН. 3 35,02
53 Данило Радојчић ТЕХН 2 35,00
54 Душан Спирић ГИМН 3 34,92
55 Стефан Јаначковић ТЕХН. 2 34,78
56 Немања Јанковић ТЕХН. 1 34,61
57 Тодор Пузовић ТЕХН. 4 34,58
58 Никола Радовановић ТЕХН. 4 34,43
59 Душан Ивковић ТЕХН: 1 34,40
60 Драгиша Ђурић ТЕХН 1 34,23
61 Јован Ађанчић ТЕХН. 2 34,20
62 Ален Емини ТЕХ. 2 34,18
63 Ненад Милић ТЕХН. 4 33,87
64 Богдан Ађанчић ЕКОН 1 33,65
65 Никола Крстић ТЕХН. 1 33,67
=================================================================================
66 Дамјан Накаламић ТЕХН. 4 33,66
67 Милан Поповић ТЕХН.ВУ 1 32,74
68 Сенад    Хоџић ТЕХ.ВУ 1 32,06
69 Марко Николић ТЕХН 1 31,95
70 Ђорђе Ађанчић ТЕХН. 2 31,42
71 Никола Стамболић ТЕХН. 2 31,00
72 Сењур Бургази ТЕХ.ВУ 1 30,73
73 Алекса ЂУРИЋ ЕКОН 2 30,44
74 Немања Михајловић ТЕХН 3 29,31
75 Никола Стојановић ТЕХН 3 28,97
76 Саша Терентић ТЕХН. 4 28,83
77 Милутин Стамболић ТЕХН. 4 28,83
78 Ђорђе Аритоновић ТЕХ.ВУ 4 27,83
79 Богдан Симоновић ТЕХН 1 27,37
80 Никола Богосављевић МЕД 3 26,80

Закључно са бројем 65 су примљени кандидати за смештај у Дом 2. Рок за жалбу 5 дана од дана објављивања на огласној табли.